Biz Kimiz?

1995 yılından beri faaliyet gösteren HAS KAUÇUK A.Ş. 2006 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarla Tuzla da kurulu 5000 m² kapalı alanlı tesislerinde modern üretim hatlarıyla, alanında uzmanlaşmış teknik kadrosu ile sektörün öncüsü konumunda faaliyetlerini yürütmektedir.

Her gün yeni bir gelişim şiarı ile çalışan firmamız üretimini yapmış olduğu kauçuk karo ,tartan uygulamaları , ses yalıtım ürünleri yanısıra İNNOVATİON odaklı olmayıda hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

Yenilikleri sektöre kazandırmak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, kentsel yaşam alanlarını modern çağdaş ve daha yaşanabilir mekânlar haline getirmeyi ilke edinmiş olan firmamız çocuklarımızın oyun alanlarını daha eğlenceli ve keyifli bir şölene dönüştürmek için de AT THE ZOO projesini uzun ARGE çalışmalarından sonra pazara sunmuştur.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışındada takdir ve talep toplayan projelerimizden sadece biri olan AT THE ZOO çocuklarımızın hayal dünyalarına da anlamlı katkılar sağlayacak bir proje olduğu için derin bir gururu yaşamaktayız.

Has Kauçuk A.Ş. bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kesintisiz yatırım ve ilkeli üretim anlayışı ile tüm çözüm ortaklarımızla beraber yeniliklere imza atmaya devam edecektir.
Tüm çocuklarımıza sevgilerimizle…

SAYGILARIMIZLA
HAS KAUCUK AŞ